Otázky

ČASTO KLADENÉ DOTAZY K PRODUKTŮM PUNTURA PREMIUM

Consultorium je prostorem pro Vaše dotazy. Pokud byste se o našich produktech chtěli dozvědět něco navíc, neváhejte se na nás obrátit. Níže na této stránce naleznete otázky, na které se naši zákazníci ptají nejčastěji. Doufáme, že Consultorium Vám život s našimi produkty ještě více zpříjemní.

Dobrý den Barboro. Rozdíl spočívá ve způsobu zpracování. Kosmetický arganový olej se lisuje za studena. Puntura nabízí olej, který je navíc filtrovaný, aby dobře prostoupil póry pokožky pleti a účinně působil zevnitř ven. Potravinářský je zpracováván tepelně, plody argánie se praží. Potravinářský arganový olej není vhodný pro využití v kosmetice a opačně to platí stejně.

Dobrý den Petře, cordyceps lze užívat s jakýmikoliv léky, kontraindikace neexistují.

Dobrý den Bohuslave. Puntura doporučuje cordyceps dávkovat takto – v případě, že berete cordyceps preventivně, stačí 1 tableta 2x denně. Pokud jej užíváte jako podporu při léčbě, doporučujeme 2 tablety 2x denně. Denní dávkování nepřekračujte.

Doporučujeme 6 až 15 tablet dvakrát denně před jídlem. Začínejte s nižšími dávkami a postupně navyšujte.

Dobrý den Lucie. Doporučujeme 1 (max. 2) lžičku prášku ze sušené šťávy mladého ječmene 2x denně rozpustit ve 150 – 200ml studené vody nebo jiného studeného nápoje, například džusu rozředit nejlépe pomocí šejkru (sušená šťáva je spíše forma pudru a lžičkou rozmíchat ve sklenici vody je obtížné). Šejkr Vám spolehlivě nahradí sklenička od džemu s uzavíracím víčkem. Užívejte nejúčiněji nalačno, 30 minut před jídlem. Prášek se nesmí podávat v horkých nápojích. Vysoká teplota by zapříčinila zničení živin. Prášek lze zamíchat do jogurtu nebo cereálií.


Dobrý den Martine. Alergie se v souvislosti s jejich užíváním objevit může. Stejně jako někteří lidé mají alergie na různé potraviny, může se tak stát i u potravin zelených. Nicméně, alergické reakce se projevují opravdu jen velmi zřídka.

Dobrý den Petro. V takovém případě není nutné se zelených potravin vzdávat úplně. Nicméně, v případě takového onemocnění je vhodné postupovat s dávkováním zelených potravin opatrně a pro Váš klid se poradit s lékařem.

Dobrý den Martino. Nedá se říci, že by se doslova jednalo o zhoršení stavu. Jedná se o přirozenou reakci těla – očistu. Očistná reakce může trvat od 1 do 3 týdnů. Pokud jsou její projevy příliš silné, doporučujeme dávkování do jejich odeznění snížit nebo zelené potraviny dokonce na chvíli vysadit.

Ano. Pokud užíváte chlorellu i ječmen zároveň, jejich účinky se podporují a doplňují. Působí synergicky.

Zdravíme, Petro. Užívání mladého ječmene je vhodné pro děti. Z důvodu legislativního nařízení musí být na etiketě uvedena informace opačná pro děti do 3 let věku…

Dobrý den Kláro. Mladý ječmen je vhodný pro těhotné. Nicméně, jeho užívání v době těhotenství doporučujeme konzultovat s lékaři. Kojící ženy mohou mladý ječmen užívat s jistotou. Z důvodu legislativního nařízení musí být na etiketě uvedena informace opačná…

Dobrý den Pavlíno. Mladým ječmenem není možné se předávkovat. A k Vašemu druhému dotazu – kontraindikace možné nejsou.

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení