O nás

Společnost nabízející produkty zn. Puntura vyvinula velké úsilí, aby její produkty patřily k těm nejvíce kvalitním, účinným a důvěryhodným. Oslovila nejlepší výrobce a dodavatele z celého světa. Spolupracuje s nejmodernějšími laboratořemi, které dodávané produkty zpracovávají velmi šetrně, tedy postupem, který jejich blahodárné účinky nikterak nenaruší. Je pro nás nanejvýš důležité vědomí, že produkty, které užíváme i my sami, jsou prvotřídní kvality.

Puntura věnuje velkou pozornost také následnému uchovávání. Nabízené produkty řady Puntura Premium jsou balené v certifikovaných farmaceutických lahvích z tmavého skla. Díky tomu nedochází k nežádoucímu působení světla a uvolňování toxických látek z umělohmotných obalů. Jsme toho názoru, že prémiové produkty si jednoznačně zaslouží i kvalitní a pohledné obaly. Proto jsou distribuovány v elegantních ikonických krabičkách z recyklovaného papíru, které umocňují náš společný kult zdravého životního stylu.

Cordyceps Sinensis, Reishi, Coriolus (Coriolus podle nařízení EU musí být označen jako veterinární přípravek), sušené šťávy Mladého Ječmene a Alfalfa, tabletky Chlorelly a  Spiruliny, Omega 3, Arganový extra filtrovaný kosmetický olej, potravinářská křemelina a špičková 100% káva Arabica v kombinaci s medicinální houbou Reishi… jsou ideálními partnery do současné uspěchané doby. Společně působí silou násobnou. Jejich účinky se spojují, působí synergicky a komplexně…

Přejeme Vám mnoho zdraví, energie a dobré nálady do nadcházejících let Vašeho života.

Vaše Puntura

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení